Ga naar hoofdinhoud
Nieuws

Inventarisatie collectie Sint-Eustachiuskerk Zichem afgerond

  • 8 februari 2023

Het roerend religieus erfgoed uit de Sint-Eustachiuskerk te Zichem

In juni 2022 werd gestart met het inventariseren van het roerend religieus erfgoed uit de Sint-Eustachiuskerk in Zichem. De kerk is momenteel in restauratie door Renotec waardoor we aan de slag gingen in de pastorie.

In december klopten we af op 500-tal objecten! Deze objecten bestaan uit altaren, beeldhouwwerken, kazuifels, kandelaars, vaandels, stolen, altaardwalen,… en nog zoveel meer.

We willen heel graag al onze vrijwilligers en de vrijwilligers van de Kerkraad bedanken voor al hun harde werk! Ook de gemeente Scherpenheuvel-Zichem, Departement CJM en heemkring 't Land van Sichem voor de goede samenwerking! 👏


Wil je graag zelf vrijwilliger worden bij Erfgoedcel de Merode of wens je meer informatie?

Meld je dan aan via de knop hieronder:

Onze vrijwilligers aan het werk!

<